SPECIÁLNÍ KOVOVÝROBA

Zakázková kovovýroba

Zakázková kovovýroba je hlavním výrobním programem firmy MALKOL CZO s.r.o.
KAPACITA VÝROBY - Vyrábíme konstrukce z profilového materiálu do hmotnosti 12 t, vyrábíme konstrukce z výpalků do hmotnosti 12 t...
Další informace »

Zakázková kovovýroba

Zakázková kovovýroba je hlavním výrobním programem firmy MALKOL CZO s.r.o. Pro zakázkovou výrobu v oblasti KOVO máme k dispozici dva výrobní provozy a sedm na sobě nezávislých pracovišť koncipovaných na sestavování výrobků.

Samostatný (třetí) výrobní provoz se specializuje pouze na výrobu roletových mříží a vrat. Detailní prezentaci tohoto výrobního programu najdete na www stránce Malkol - rolety, vrata, mříže.

Zpracování plechu - ohýbání

K přesnému ohýbání plechu a dělení plechů jsou určeny mechanické nůžky na plech RGS 3100/3, CNC ohraňovací lis APHS 3106 x 120 a ohraňovací lis PROMECAN 80/250. Délka ohybu je odvozena od síly zpracovávaného plechu a třídy materiálu. Více informací »

Dělení materiálu

K řezání kovů používáme poloautomatické pily PN 220 Hydraulik s laserovým doměřováním a pásové pily na kov BOMAR STG 240. Více informací »

Lisování

Lisování provádíme na výstředníkových lisech s možností postupového lisování ze svitkových plechů, za pomoci podávacího a rovnacího zařízení o výkonech od 40 do 250 t. Více informací »

Svařování

Disponujeme robotizovaným pracovištěm vybaveným účelovými polohovacími stoly, svařovacím agregátem KEMPI - MASTER TIG AC/DC 2500 W a robotem FANUC ARC mate 120IB/10 L. Běžné ruční svařování v ochranné atmosféře "MIG/MAG" provádíme na strojích KEMPOMAT 3200, COMPACT 250 a ruční svařování v ochranné atmosféře "TIG" na stroji ALFIN 200 TIG MF. Více informací »

Kapacita výroby

  • - vyrábíme konstrukce z profilového materiálu až do hmotnosti 5 tun
  • - vyrábíme konstrukce z výpalků až do hmotnosti 5 tun
  • - zpracováme konstrukční ocele P265GH až P460NL2
  • - zpracováme vysokopevnostní ocele S690QL až S960QL
  • - zpracováme otěruvzdorné ocele hardox 400, 450, 500.